ПОШУК ПО САЙТУ:

Як повідомив секретар Патріаршого Собору митр. прот. Олег Каськів, 27 серпня о 17 годині розпочнеться Молитовна хода від драмтеатру до майдану Шептицького. Ходу очолить Патріарх Святослав разом із делегатами Собору -- повідомляє http://catholicnews.org.ua з посиланням на report.if.ua.

На початку колони будуть нести прапор України, а праворуч і ліворуч від нього по 15 прапорів країн-учасниць Собору де є структури УГКЦ – єпархії чи вікаріати.Через стометрівку хода зайде до майдану Шептицього де Глава УГКЦ освятить пам’ятник митрополиту. Скульптором пам’ятника є Степан Федорин. Пам’ятник буде встановлено на площі Шептицького.

Як ми повідомляли раніше (http://www.cerkva-sv-duha.org.ua/index.php/novyny/43-u-lvovi-vidkryly-pam-iatnyk-andreiu-sheptytskomu) у Львові, на площі Святого Юра Блаженніший Святослав освятив пам’ятник митрополиту Андрею Шептицькому автором якого є український скульптор Андрій Коверко

 

 

23 листопада 2007 року видано розпорядження міського голови «Про проектування та відтворення Церкви Святого Духа на вулиці Миколая Коперника, 36 релігійною громадою».

 

Детальніше: Новини 3

Перед Другою світовою війною за наказом Йосифа Сліпого академічну каплицю храму в традиціях української іконографії розмалював Петро Холодний. 15 вересня 1939 року церкву Святого Духа разом з бібліотекою Богословської академії, а

також з Богословським Науковим Товариством зруйнувала німецька бомба під час бомбардування міста. Будинок відновили, проте церква так і залишилась у проекті, який 1942 року розробив архітектор Євген Нагірний.

Детальніше: Новини 2

Церква Святого Духа — зруйнований храм у Львові.

Побудована у XVIII столітті як костел від монастиря домініканок. Головний вхід до храму був з боку вулиці Коперніка. Мала вежу в стилі бароко.

Наприкінці XIX сторіччя домініканський монастир перебудували, але храм залишили без змін, лише встановили іконостас, крилоси та казальницю. У церкві Святого Духа були пам'ятки з Манявського Скиту.

Детальніше: Новини 1

 

вул. Коперника, в каплиці дзвіниці музею Русалки Дністрової.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністратор Церкви Святого Духа - отець Роман.

Тел.: 098-529-37-89

Свята Літургія

щонеділі та у святкові дні о 13:00

 Львівський репортаж Релігійно-інформаційна служба України

УГКЦ Львівська єпархія УГКЦ Київська єпархія

УКУ  Паломницький центр Патріаршої курії УГКЦ

 

 

 

 

Рекламна компанія "ОМЕГА"