ПОШУК ПО САЙТУ:

Законопроект про будівництво та відновлення християнських церков після тривалого обговорення врешті схвалили в Єгипті. Складні переговори велися між представниками християнських конфесій і урядом. У найближчі дні законопроект буде переданий на затвердження в парламент Єгипту, повідомляє http://risu.org.ua/ з посиланням на «Fides».

 

До цього часу влада Єгипту часто відмовляла християнам в будівництві нових храмів або навіть реконструкції вже існуючих.

В єгипетській християнській громаді сумніваються у позитивному вирішенні питання щодо будівництва церков.

«Ситуація все ще спірна, – сказав Анбал Антоніос Азіз Міна, коптський католицький єпископ Гюйзеха. За його словами, «існує надто багато технічних деталей, що дозволяють будь-кому використовувати нові приводи, щоб запобігти будівництву нових церков».

За його словами, чимало мусульман критикують прийнятий закон і пропонують, щоб правила щодо  будівництва мечетей поширювалися і на до будівництво християнських храмів.

Нове законодавство, за очікуваннями єгипетських християн, мало б призвести до повної відмови від так званих «10 правил», в 1934р. доданих  до османського законодавства Міністерством внутрішніх справ Єгипту, яке заборонило, серед іншого, будувати нові церкви біля шкіл, каналів, урядових будівель, залізниць і житлових районів. У багатьох випадках, суворе застосування цих правил не давало можливості побудувати церкви в багатьох містах і селах, населених християнами, особливо в сільських районах Верхнього Єгипту.

 

 

 

вул. Коперника, в каплиці дзвіниці музею Русалки Дністрової.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністратор Церкви Святого Духа - отець Роман.

Тел.: 098-529-37-89

Свята Літургія

щонеділі та у святкові дні о 13:00

 Львівський репортаж Релігійно-інформаційна служба України

УГКЦ Львівська єпархія УГКЦ Київська єпархія

УКУ  Паломницький центр Патріаршої курії УГКЦ

 

 

 

 

Рекламна компанія "ОМЕГА"