12 годин 14 хвилин – саме таким є новий рекорд із безперервного читання авторської поезії, який 12 жовтня встановив львів’янин Іван Пазин. Експерти книги рекордів України, які спостерігали за цим процесом підтвердили, що чоловікові вдалось на 11 хвилин перевершити попереднє досягнення, яке, між іншим, так само було встановлено ним. За словами представника Книги рекордів України Лани Вєтрової загалом Іван Пазин прочитав 281 власний вірш та 6781 поетичний рядок. Хоча за міжнародними вимогами при встановленні такого рекорду читцеві дозволяється робити щогодини 5 хвилинні перерви, Іван Пазин скористався ними лише двічі. За словами Лани Вєтрової особливо зворушує той факт, що свій рекорд Іван Пазин присвятив пам’яті свого сина Тараса, який загинув  минулого року у боях під Іловайськом а також всім загиблим героям України, тож акція була названа «Во славу рідної землі».

За тим, як відбувається встановлення рекорду спостерігало чимало людей, які постійно змінювали один одного в залі. У Львівський Палац мистецтв приходили і учні, і військові – учасники АТО, і ветерани УПА та земляки Івана Пазина із Яворівського району.

По завершенню поетичного марафону, представниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова засвідчила новий рекорд України – «Найтриваліший час декламування авторської поезії напам’ять». А зважаючи на технічну складність рекорду його пропонуватимуть на звання кращого рекорду України.