ПОШУК ПО САЙТУ:

Тисячі бойків з України та з усього світу зібрались цими днями у Турківському районі Львівської області – тут від першого серпня триває Третій світовий конгрес бойків, ну а його завершальним акордом став фестиваль Бойко-фест на який у село Явора приїхало чимало виконавців традиційних бойківських пісень. Власне в ході цього фестивалю заплановано провести акцію єдності етнографічних спільнот лемків, бойків, гуцулів та всієї України, а на підтвердження цього тут у неділю, 9 серпня, планують розгорнути величезний, стометровий прапор України. Ну а увечері, за давнім звичаєм, відбудеться бойківська ватра під відкритим небом.

ІІІ Світовий Конгрес бойків проходить одразу на кількох майданчиках – у містечку Турка, а також деяких селах Турківського району, як Явора, Бориня, також окремі заходи відбуваються і в сусідніх Самбірському, Старосамбірському та Сколівському районах, які є місцем традиційного проживання бойків.

Сам конгрес включає у себе ряд заходів та конференцій, які присвячені різним аспектам життя бойківчан та інших етнографічних груп, які живуть у Карпатах, та збереженню їхніх традицій, зокрема ролі церкви в духовному житті бойківчан, паралелям етнографічних культур бойків, гуцулів та лемків у розвитку традиційної культури, збереження ландшафту Бойківщини.

Бойки є однією з етнографічних груп українців, які живуть на північних схилах Карпат, переважно у Львівській, Івано-франківській а також, частково, Закарпатській областях.

 

 
 

вул. Коперника, в каплиці дзвіниці музею Русалки Дністрової.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністратор Церкви Святого Духа - отець Роман.

Тел.: 098-529-37-89

Свята Літургія

щонеділі та у святкові дні о 13:00

 Львівський репортаж Релігійно-інформаційна служба України

УГКЦ Львівська єпархія УГКЦ Київська єпархія

УКУ  Паломницький центр Патріаршої курії УГКЦ

 

 

 

 

Рекламна компанія "ОМЕГА"